Close
توجه

pic
pic
pic
pic
pic
اسامی قبول شدگان کلاس داوری درجه یک اعلام شد
فدراسیون سوارکاری اسامی قبول شدگان کلاس داوری درجه یک را اعلام نمود
۴۲۳۵ بازدید
نتایج  آزمون نهایی مربیگری اعلام شد
فدراسیون سوارکاری نتایج نهایی شرکت کنندگان در آزمون مربیگری را اعلام نمود.  
۱۵۸۵ بازدید
اطلاعیه مسابقه استقامت در خصوص احراز شرایط فنی
به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری رویداد سواری استقامت ۴۰ و ۶۰ کیلومتر احراز شرایط فنی (کوالیفیکیشن) و کلاس آشنایی با کلانتری استقامت مورخ ۵ و ۶ شهریور ماه با حضور آقای دکتر رئیسی و خانم امیر اصلانی در سندج برگزار گردید.
۱۴۳ بازدید
بخشنامه رویداد سواری استقامت کشوری سنندج
      این رویداد درمسافتهای۴۰ و ۶۰ کیلومتر احراز شرایط فنی ( کوالیفیکیشن استانی کردستان ) و۹۰ و ۱۲۵ کیلومتر کشوری برگزار خواهد شد.
۱۳۷ بازدید
اطلاعیه در خصوص اسب های عرب وارداتی
به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری بر اساس ضوابط سازمان جهانی اسب عرب کلیه اسبهای وارداتی می بایست در مبدا ورود مورد بازدید قرار گرفته و مطابقت مشخصات ظاهری آنها با پاسپورت انجام گیرد. در غیر این صورت حتی در صورت دارا بودن  Export Certificate امکان ثبت اسب ها در تبارنامه وجود نخواهد داشت.
۱۱۰ بازدید
 نتایج هفته ششم کورس اسبدوانی قهرمانی کشور در بندرترکمن
هفته ششم رقابت های کورس اسبدوانی قهرمانی کشور عصر جمعه در مجموعه سوارکاری شهرستان بندرترکمن در هفت دور برگزار شد.
۸۶ بازدید
نتایج کامل مسابقات پرش با اسب جام ثامن(پیشرفت)
مسابقات پرش با اسب جام ثامن (پیشرفت ) چهارشنبه و جمعه در باشگاه سوارکاری ارشاد مشهد با حضور ۵۰سوارکار از سراسر کشور برگزار شد.
۳۲۱ بازدید
اطلاعیه قابل توجه اعضای جامعه دامپزشکی
چهارمین جشنواره بين الملی زيبائی اسب کاسپين که ۱۶ الی ۱۸ شهریور در استان گیلان برگزار می شود 
۱۹۴ بازدید
نتایج آزمایش ضد دوپینگ جام چوگان اعلام شد
با توجه به برگزاری مسابقه پرش با اسب جام چوگان که در تاریخ ۲ مرداد در باشگاه سوارکاری بام و گرفتن تست ضد  دوپینگ از قهرمانان رده  B بزرگسال پس ارسال نمونه های به آزمایشگاه معتبر و مورد تائید FEI در کشور فرانسه و ارسال پاسخ منفی این آزمایشگاه، خوشبختانه تمامی نمونه های دریافتی از نظر وجود داروهای ممنوعه پاک می باشد
۲۲۸ بازدید
پايه‌گذارى ورزش ولتج براى اولين بار در ايران
فدراسیون سوارکاری ایران، پس ازمراحل  کارشناسی و تصویب ورزش ولتج یا ژیمناستیک روی اسب توسط هیئت رئیسه فدراسیون، اقدام به راه‌اندازی و توسعه این رشته‌ی ورزشی زیبا، جذاب، مهیج و آمیخته از هنر، ورزش و موسیقی نمود. تیم اجرایی این ورزش، فعالیت خود را از خرداد ماه  ۹۴  به کوشش دکتر فریبا حسین آبادی (نائب رئیس بانوان فدراسیون) در باشگاه اسبیران با همکاری خانم‌ها:  سمیرا نوع‌پرست (مسئول اجرایی)، مهسا سرلک  (لنژر) و مربیگری مینا فراهانی که دارای مدرک مربیگری ولتج از آلمان می باشد، شروع نمودند.
۳۵۴ بازدید

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به فدراسیون سوارکاری می باشد.
طراحی سایت از پارسیان مهر