Close
توجه

pic
pic
pic
pic
pic
نخستین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون سوارکاری در سال جدید برگزار شد
دیروز سه شنبه ۲۶ فروردین نخستین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون سوارکاری در سال جدید با حضور اعضای هیئت رئیسه در دفتر سرپرست فدراسیون سوارکاری برگزار شد
۸۲ بازدید
دیدار تیم منتخب پرش با اسب کشور با سرپرست فدراسیون سوارکاری
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، تیم منتخب پرش با اسب کشور امشب ایران را به مقصد کره جنوبی ترک خواهد کرد تا در مسابقات پرش با اسب کره جنوبی که در تاریخ ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه برگزار می شود شرکت نماید 
۱۱۹ بازدید
جلسه کمیته انضباطی فدراسیون سوارکاری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، جلسه کمیته انضباطی فدراسیون سوارکاری با حضور اعضای کمیته انضباطی به منظور رسیدگی به برخی از تخلفات انضباطی  صورت گرفته در مسابقات کورس ، امروز ظهر ۲۷ فروردین ماه در دفتر سرپرست فدراسیون سوارکاری برگزار شد در پایان در مورد تخلفات انجام شده در مسابقات کورس تصمیم گیری صورت گرفت . 

۶۶ بازدید
دومین مسابقات پرش با اسب هیئت سواراری استان اصفهان در باشگاه سوارکاری اصفهان برگزار خواهد شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، هیئت سوارکاری استان اصفهان در نظر دارد مطابق تقویم ورزشی خود دومین مسابقه پرش با اسب سال ۹۳ را با همکاری باشگاه سوارکاری اصفهان در تاریخ جمعه ۲۹ فروردین برگزار نماید .این رویداد در پنج رده پیش بینی شده و شرایط آن مطابق جدول ذیل اعلام می گردد .
۴۰ بازدید
برگزاری دومین مسابقات پرش با اسب تهران و نخستین مسابقات پرش با اسب ورامین در سال 93
تهران – به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، مسابقات پرش با اسب استان تهران وارد دومین رویداد خود شد بر این اساس دومین مسابقات پرش با اسب هیئت سوارکاری تهران پنجشنبه ۲۸ فروردین ماه در رده های اسب مبتدی ، سوار مبتدی ، E و D۱ بزرگسالان در مجموعه سوارکاری شهدا از ساعت ۹ صبح برگزار می گردد . 
۵۶ بازدید
چهارمين پيست سواركاري استان هرمزگان افتتاح شد
بندرعباس - به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ،  نايب رئيس هيئت سواركاري هرمزگان از افتتاح چهارمين پيست سواركاري استان هرمزگان در شهرستان بستك خبر داد.  
۳۹ بازدید
قلعه فلک الافلاک میزبان اولین جشنواره زیبایی اسب عرب در استان لرستان شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ، با تلاش هیئت سوارکاری استان لرستان و همکاری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری اولین جشنواره زیبایی اسب عرب خرداد ماه سال ۹۳ در استان لرستان برگزار خواهد شد
۱۱۸ بازدید
 رحمتی رئیس هیئت سوارکاری زنجان شد
به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری از زنجان ، مجمع عمومي هیئت سواركاري استان زنجان صبح دیروز به منظور انتخاب رييس هیئت سواركاري با حضور محمود صیدانلو سرپرست فدراسیون سوارکاری ، مرادي نائب رئيس فدراسيون و جواد بازرگان، سرپرست اداره ورزش و جوانان استان زنجان و سایر اعضای مجمع در  سالن کنفرانس ساختمان اداره كل ورزش و جوانان برگزار شد 
۷۲ بازدید
برگزاری مسابقه استقامت در استان لرستان یادواره سردار شهید عباسعلی عبدی و مرحوم روح اله اسکینی
خرم آباد – به گزارش روابط عمومی فدراسیون به همت هیئت سوارکاری استان لرستان مسابقات استقامت در رده ۴۰ و ۶۰ کیلومتر در  خرم آباد با حضور ۲۸ سوارکار به مناسبت یادواره سردار شهید عباسعلی عبدی و مرحوم روح اله اسکینی از قهرمانان اسبق سوارکاری استان برگزار شد . 
۱۰۰ بازدید
مسا بقات پرش با اسب گراميداشت روز ملي فن آوري هسته ايي در همدان برگزار شد
همدان – به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری از هیئت سوارکاری استان همدان چهارمين هفته از سري مسابقات پرش با اسب این استان به مناسبت " روز ملي فناوري هسته اي و گراميداشت روز هنر انقلاب اسلامي و سالروز شهادت سيد مرتضي اويني و اميرسپهبد علي صياد شيرازي " جمعه ۲۲ فروردین ماه با حضور ۳۹ ورزشكار در باشگاه سواركاري اكباتان برگزار گرديد
۸۹ بازدید
سخن روز
  • بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه ی جهان آیینه نمای قدرت خداوندی می گردد.فرا رسیدن فصل شادی بخش و نشاط آور بهاران و حیات دوباره ی زمین که نشانه ای از قدرت و رحمت الهی است بر شما مبارک باد.


  • سوره العاديات: بسم الله الرّحمن الرّحيم. والعاديات ضبحا". فالموريات قدحا". فالمغيرات صبحا". فاثرن به نقعا". فوسطن به جمعا". (آيات ۵-۱)
    ((به نام خداي بخشاينده مهربان، سوگند بدان اسبان دونده که نفس همي زنند به آواز در تاختن، و آتش جهنده از سمهاي ايشان، (و بر دشمن شبيخون زدند) تا بامدادان آنها را به غارت گرفتند، بر هامون دشمن گرد بر انگيختند، و سپاه دشمن را همه در ميان گرفتند.))

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به فدراسیون سوارکاری می باشد.
طراحی سایت از پارسیان مهر