اطلاعیه

1397/12/12 | هئیت های استانیمتأسفانه شاهد آن هستیم که در فضای مجازی افراد مختلف و با انگیزه ایجاد تنش در بین مالکین ، مربیان و چابکسواران جو آرام اسبدوانی استان گلستان را تحت تأثیر قرار داده

متن خبر :

 

اطلاعیه

 

متأسفانه شاهد آن هستیم که در فضای مجازی افراد مختلف و با انگیزه ایجاد تنش در بین مالکین ، مربیان و چابکسواران جو آرام اسبدوانی استان گلستان را تحت تأثیر قرار داده و با ایراد مطالب سراسر کذب و در مواردی ساختگی و جعلی سعی در رسیدن به امیال شخصی خود می نمایند.

خوشبختانه با هماهنگی به عمل آمده با پلیس فتا و سایر دستگاه های نظارتی اقدامات مؤثر و مثبتی به وقوع پیوسته که آثار آن به زودی متظاهر می گردد.

کمیته انضباطی نیز به وظایف قانونی خود عمل نموده و ضمن استفاده از اختیارات قانونی این افراد معدود را به مجازات محکوم ضمناً جهت ارجاع پرونده به مراجع قضائی اقدام گردیده است .

مجدداً خاطرنشان می سازد

تمام آرزو امیال فدراسیون برقراری مسابقات عادلانه و پرداخت به موقع جوایز و راحتی و آرامش مالکین و مربیان و سایر افراد زیربط می باشد. لیکن این تعداد معدود که رسماً در فضای مجازی اعلام نمودند فدراسیون نمونه های دوپینگ را به آزمایشگاه بیرون از کشور ارسال نمی نماید سبب ایجاد مشکلات برای مربیانی     شده اند که امروز متأسفانه نام آنها در بین مربیانی است که در لیست استفاده از داروهای ممنوعه قرار      گرفته اند.

هر گونه تغییر در روشهای اجرایی اسبدوانی صرفاً از طریق سایت رسمی فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا اعلام           می گردد و مالکین و مربیان و چابکسواران نمی بایستی تحت تأثیر حرف ها و یا جعل های بدون سند قرار بگیرند.

اطمینان خاطر مجدد می دهیم با توجه به عزم جزم مسئولین و دستگاههای نظارتی استان گلستان و فدراسیون در پاکسازی اسبدوانی اقدامات مؤثری را شاهد خواهید بود .

 

                                                            روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

آخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها