اطلاعیه رسمی فدراسیون جهانی اسبدوانی مبنی بر عضویت فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا.

1397/08/01 | اسب دوانی
متن خبر :

 

ضمن تبریک به تمامی علاقمندان به اسبدوانی و مالکین و مربیان و چابکسواران این رشته به اطلاع می رساند پس از تصویب مجمع عمومی فدراسیون جهانی اسبدوانی به تاریخ 9 اکتبر سال 2018 در کشور فرانسه فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا. به عضویت رسمی فدراسیون بین المللی پذیرفته شده است.

براساس پروتکلهای امضاء شده توسط روسای فدراسیون جهانی اسبدوانی و رئیس فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا. تمامی مربیان، چابکسواران، کادر اجرائی مسابقات و اسبهایی که در اسبدوانی شرکت می کنند از این پس می بایستی توسط فدراسیون ثبت و فرمهای لازم جهت فدراسیون جهانی ارسال و در هر ثبت بین المللی گردند.

بدیهی است برگزاری مسابقات خارج از چهارچوب توافقی با فدراسیون جهانی منجر به خروج ثبت اسبها و مالکین و ... خواهد شد و در هیچ مسابقه رسمی امکان حضور نخواهد داشت. یادآوری می شود با عضویت در فدراسیون جهانی و اقدامات سالهای اخیر امکان حضور اسبهای تروبرد در مسابقات اسبدوانی خارج از کشور فراهم گردیده است و امیدواریم به زودی شاهد شرکت اسبهای ثبت شده در فدراسیون در مسابقات بین المللی اسبدوانی در سایر کشورهای جهان باشیم.

تصویر گواهی عضویت و نیز نامه رئیس فدراسیون جهانی اسبدوانی به فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا. به پیوست جهت اطلاع عموم علاقمندان در دسترس قرار می گیرد.

 

روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا.
آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

آخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها