اطلاعیه مهم

1397/05/15 | اسب دوانی
متن خبر :

همانگونه که علاقمندان به مسابقات اسبدوانی کشور مطلع هستند، براساس آخرین توافقات و حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان در استان گلستان مقرر گردید مسابقات اسبدوانی با مدیریت و نظارت کامل فدراسیون و طبق آئین نامه ملی مسابقات اسبدوانی برگزار گردد.

از این رو فدراسیون با هماهنگی کامل با اداره کل ورزش و جوانان و نیز جو حاکم بر مسابقات اسبدوانی هیأت استان گلستان را به عنوان نماینده فدراسیون جهت برگزاری مسابقات مذبور معرفی نموده و هیأت نیز با اختیارات لازم مسئولیت برگزاری سالم ومناسب مسابقات را پذیرا بوده است.

لازم به توضیح است در خصوص مسائل مالی اسبدوانی نیز مقرر گردید تمامی وجوه به حساب هیأت استان واریز و هیأت نیز هزینه ها را مستقیما طبق مقررات از حساب مذکور پرداخت نماید و گزارش مالی آن را به فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان ارائه نماید.

بدیهی است طی این فرآیند هیچ مبلغی از بابت این مسابقات به جز هزینه آزمایشات دوپینگ که آنهم براساس فاکتورهای صادره از سوی آزمایشگاه بوده است به حساب فدراسیون واریز نگردیده و نخواهد گردید.

متأسفانه مشاهده می شود به دلیل عدم پرداخت جوایز در مواردی فدراسیون به عنوان دریافت کننده درآمدهای ناشی از مسابقات قلمداد می گردد که بدینوسیله این مطلب را کذب محض اعلام نموده و اعلام می دارد همانگونه که بارها نیز اعلام شده است اعتقاد و باور مسئولین فدراسیون سوارکاری بر پایه استقلال مالی هیأتهای استانی می باشد و از این رو چندین سال است که مبالغی از درآمدهای مسابقات هیچ استانی به فدراسیون سوارکاری واریز نمی گردد.

 

روابط عمومی فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

آخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها