بخشنامه مسابقه اسب خالص نژاد ایرانی

اسب ایرانی

بخشنامه مسابقه اسب خالص نژاد ایرانی

نام رویداد: اسب خالص نژاد ایرانی
محل رويداد: تهران ـ مجموعه سوارکاری نزاجا
تاريخ رويداد: 26 بهمن 1396
برگزاركننده: فدراسيون سواركاري جمهوري اسلامي ايران
تذکر :بانوان سوارکار گرامی اجازه شرکت در مسابقه باشگاه نزاجا را ندارند.

ضوابط برگزاری مسابقات :

رده اول: مسابقه اسب‌های خالص ایرانی و اسب‌های خالص ترکمن یا نژادهای خالص ایرانی که شناسنامه مورد تأیید فدراسیون سوارکاری دارند و یا می بایست برگه ثبت میکروچیپ به همراه داشته باشند. حق شرکت در این مسابقه را خواهند داشت و سوارکاران رده سنی نونهال و نوجوان می‌توانند در این رده شرکت کنند. تعداد موانع 9 تا 10 عدد و ارتفاع موانع 80 تا 90 سانتیمتر خواهد بود.
رده دوم: مسابقه اسبهای پونی با داشتن استانداردهای پونی و سوارکاران زیر 14 سال به تعداد حداکثر 8 مانع و به ارتفاع حداکثر 50 سانتی متر برگزار می گردد.
رده سوم: مسابقه اسب‌های خالص ایرانی و اسب‌های خالص ترکمن یا نژادهای خالص ایرانی که شناسنامه مورد تأیید فدراسیون سوارکاری دارند و یا می بایست برگه ثبت میکروچیپ به همراه داشته باشند. حق شرکت در این مسابقه را خواهند داشت و سوارکاران رده سنی جوانان و بزرگسالان می‌توانند در این رده شرکت کنند. تعداد موانع 9 تا 11 عدد و ارتفاع موانع 105 سانتیمتر خواهد بود.

توضیحات:
1-شیوه داوری و طراحی مسیر این رویداد برابر شیوه و مقررات ملی پرش با اسب خواهد بود.
2-کلیه سوارکاران بدون هیچ محدودیتی داخل و خارج از رنکینگ می توانند در این مسابقات شرکت کنند.
3-اسب‌های نژاد خالص ایرانی می‌توانند حداکثر در یک روز در دو رده شرکت کنند.
4-هر سوارکار در هر رده می‌تواند بدون محدودیت در تعداد اسب در این مسابقه شرکت کند و تنها با دو اسب برتر در رده بندی قرار خواهد گرفت.
5-کلیه شرکت کنندگان رده جوان و بزرگسال ملزم به گذراندن رده سوار مبتدی می باشند.
6-میزان اهداء جوائز براساس یک چهارم تعداد ثبت نام کنندگان خواهد بود.
7-در سال 96 به اسبهای خالص ایرانی که در مسابقات مقام کسب نمایند براساس تعداد شرکت کنندگان امتیاز داده می شود و در پایان سال پرامتیازترین شرکت کنندگان به مسابقات قهرمانی اسب خالص ایرانی دعوت می شوند که این مسابقه با شرایط مسابقات سال میباشد لازم به ذکر است این مسابقات با ارتفاع 110 سانتیمتر خواهد بود.
8-در سال 96 در مسابقات اسب خالص ایرانی در رده جوانان و بزرگسالان به اسبهایی که دارای آراستگی ویژه ای باشند و با سوارکار خود زیباترین سوارکاری را به نمایش بگذارند جایزه ای جداگانه اهدا می گردد.
@feiri_news

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد